077-4451750       077-4451751  

 

מונה כניסות : 80899

 

מכר נדל"נ יד שניה

 

משרדנו בעלי ניסיון עשיר ומתמחים בעסקאות מכר של נכסי נדל"נ (נכסים דלא ניידי ) יד שניה, קרקעות בתים משותפים וכו.
במשרדנו מלווים את המוכר משלב משא ומתן מול הרוכש , הכולל דגשים להסכם העתידי המתגבש שיסייעו בדיווח במועד לרשות המיסים, ורישום הנכס על שם הרוכש.
הייצוג המשפטי כולל כתיבת הסכם מכר/רכש ליווי מקיף מול כל הגורמים הנדרשים לרישום הנכס על שם הרוכש, כגון: רשות המיסים רשות מקומית וכו, במשרדנו ליווי הלקוח באופן יסודי ומקיף עד לרישום הנכס על שם הרוכש.

 

 רישום הנכס על שם השוכר.

 

לא בכדי הודגש סעיף זה בכל הנושאים דלעיל, שכן על פי חוק המקרקעין , עסקה במקרקעין מסתיימת ברישום.
לא אחת נתקלים באנשים שרכשו ו/או מכרו נכס ולעתים אינם יודעים כי הנכס שרכשו ו/או מכרו טרם נרשם.
לא כאן המקום לכתוב את התלאות שעוברים אנשים אלו, בבואם לבצע עסקה נוספת כגון קבלת היתר בניה ו/או מכירה כאשר  הנכס שרכשו אינו רשום.

 

 

 

יובהר כי הכתוב  לעיל הינו תמצית שבתמצית מסעיפים מחויבים אותם אנו כוללים בכל הסכם שנחתם בו אנו מייצגים דיירים. ואינו מהווה תחליף לייצוג משפטי מקצועי, על כן ככל ותקבלו הצעת מכר נדל"נ הנכם מוזמנים להתקשר  לעו"ד שאול אטיאס וניתן לכם את הליווי  המשפטי המקצועי והאישי כפי שאנו מעניקים לכל הלקוחות אותם אנו מייצגים וניישם הלכה למעשה את כל המלצותינו שאת חלקם רשמנו לעיל.

 


חדשות ועדכונים
 

אטיאס שאול עורכי דין עוסקים ב: מושבים , מקרקעין , תמ"א 38 פינוי בינוי חברות ופלילי. במשרדנו אמון לקוחותינו, ניתן לנו בזכות היעילות והאמינות שלנו, אנו מעניקים יחס אישי , אמין, ומקצועי, לכל פנייה.

אנו בקשר זמין ומיידי עם כל לקוח לפתרון מיידי של כל בקשה.

באתר זה תמצאו תמצית של תחומי עיסוקנו.

 
צור קשר
 
טואול בניית אתרי אינטרנט