077-4451750       077-4451751  

 

מונה כניסות : 80882

תמ”א 38 תיקון 2 (הריסת המבנה ובניית מבנה חדש במקומו)

בחודש פברואר 2010 נכנס לתוקף תיקון מספר 2 לתוכנית תמ"א 38 , בבסיסו של הרעיון ניתן לאשר במסגרת תוכנית תמ"א 38 הריסת המבנה הקיים ובניית מבנה חדש במקומו.

היתרון של חיזוק הבניין הקיים במתכונת זו שהדיירים מקבלים בסיום ההליך דירה חדשה גדולה יותר בבניין חדש ומודרני שתוכנן ונבנה על פי תקנים חדשים כולל חניה וממ"ד.

בעת הריסת הבניין הקיים ובניית הבניין החדש הדיירים מתגוררים בבתים מושכרים על חשבון היזם.

חסרונה של  ביצוע עסקה בדרך תמ"א 38 תיקון 2 הנ"ל –

1.      אינה מקנה ליזם זכויות בניה המאפשרות היתכנות כלכלית לבצע פרויקט מסוג זה בכל מקום. על כן חובה לבחון כדאיות הפרויקט בטרם השקעה במו"מ מול היזם.

2.      משקלם של הדיירים הסרבנים רב יותר בסיקול הפרויקט.

במקום שכן ניתן לבנות באופן זה נדרש לבחון תחילה את האפשרות אם קיימת. נדרש הסכם מפורט בו הערבויות מבטיחות את הדיירים באופן מושלם בכל שלב ,עוד בטרם עזבו את ביתם.

יובהר כי הכתוב  לעיל הינו תמצית שבתמצית מסעיפים מחויבים אותם אנו כוללים בכל הסכם שנחתם בו אנו מייצגים דיירים. ואינו מהווה תחליף לייצוג משפטי מקצועי, על כן ככל ותקבלו הצעה לביצוע תמ"א 38 בבניין מגוריכם הנכם מוזמנים להתקשר  לעו"ד שאול אטיאס וניתן לכם את הליווי  המשפטי המקצועי והאישי כפי שאנו מעניקים לכל הדיירים אותם אנו מייצגים וניישם הלכה למעשה את כל המלצותינו שאת חלקם רשמנו לעיל.

 


חדשות ועדכונים
 

אטיאס שאול עורכי דין עוסקים ב: מושבים , מקרקעין , תמ"א 38 פינוי בינוי חברות ופלילי. במשרדנו אמון לקוחותינו, ניתן לנו בזכות היעילות והאמינות שלנו, אנו מעניקים יחס אישי , אמין, ומקצועי, לכל פנייה.

אנו בקשר זמין ומיידי עם כל לקוח לפתרון מיידי של כל בקשה.

באתר זה תמצאו תמצית של תחומי עיסוקנו.

 
צור קשר
 
טואול בניית אתרי אינטרנט