077-4451750       077-4451751  

 

מונה כניסות : 80886

הרוב הדרוש לביצוע פרויקט תמ"א 38

 

על פי חוק המקרקעין (חיזוק מבנים משותפים מפני רעידת אדמה ) הרוב הדרוש לביצוע הפרויקט הינו שני שלישים מבעלי הדירות  אשר שני שלישים מהרכוש המשותף צמוד לדירותיהם.
ככל וישנה הסכמת שני שלישים  מבעלי הדירות  לביצוע הפרויקט, יתרת הדיירים לא יוכלו למנוע את ביצוע הפרויקט ובלבד שאין בטענותיהם משום קיפוח ו/או תמורה לא הוגנת לדיירים ו/או בטחונות לא מספיקים.
הליך בו מתבררות טענות הסרבנים הינו לפני המפקח על המקרקעין ומתבצע לאחר קבלת החלטת ועדה מקומית בדבר מתן היתר בתנאים.

בפרויקטי הריסה ובנייה מחדש מכוח תמ"א 38 נדרש רוב של 80% מבעלי הדירות ובלבד ש- 80% מהרכוש המשותף צמודים לדירותיהם.

במקרה של הריסה ובנייה מחדש, ככל שהמפקח רואה כי הדבר נדרש כדי להכריע בתביעה, הוא רשאי למנות שמאי מקרקעין שיכין חוות דעת בנושא.

 

יובהר כי הכתוב  לעיל הינו תמצית שבתמצית מסעיפים מחויבים אותם אנו כוללים בכל הסכם שנחתם בו אנו מייצגים דיירים. ואינו מהווה תחליף לייצוג משפטי מקצועי, על כן ככל ותקבלו הצעה לביצוע תמ"א 38 בבניין מגוריכם הנכם מוזמנים להתקשר  לעו"ד שאול אטיאס וניתן לכם את הליווי  המשפטי המקצועי והאישי כפי שאנו מעניקים לכל הדיירים אותם אנו מייצגים וניישם הלכה למעשה את כל המלצותינו שאת חלקם רשמנו לעיל.

 


חדשות ועדכונים
 

אטיאס שאול עורכי דין עוסקים ב: מושבים , מקרקעין , תמ"א 38 פינוי בינוי חברות ופלילי. במשרדנו אמון לקוחותינו, ניתן לנו בזכות היעילות והאמינות שלנו, אנו מעניקים יחס אישי , אמין, ומקצועי, לכל פנייה.

אנו בקשר זמין ומיידי עם כל לקוח לפתרון מיידי של כל בקשה.

באתר זה תמצאו תמצית של תחומי עיסוקנו.

 
צור קשר
 
טואול בניית אתרי אינטרנט